انگور صادراتی

انگور صادراتی

انگور صادراتی

انگور صادراتی

 

انگور میوه ای شیرین و مقوی است که علاوه بر اینکه می تواند در زنجیره غذایی قرار گیرد به علت داشتن خواص درمانی بالایی که دارد می تواند در زمره داروهای گیاهی قرار گیرد و از خواص آن در درمان بسیاری از امراض استفاده کرد و همین خواص آن را به میوه ای برای صادرات تبدیل کرده است . میوه درخت انگور در رنگ ها و اندازه های مختلف وجود دارد و این محصول با تنوعی که دارد و شرایطی که برای رشد آن نیاز است در تمام نقاط ایران پرورش می یابد. و معمولاً درخت انگور در مناطقی رشد می یابد که زمستان خیلی سردی نداشته باشند. و برحسب منطقه ای که رشد می کنند به میزان آب متفاوتی نیاز دارند به عنوان مثال در مناطق گرمسیری به آب فراوان نیاز دارند.

انواع انگور صادراتی:

به طور کلی انواع مختلفی انگور در ایران کاشت می شود که به چند نمونه از آنها اشاره می کنیم : انگور سبز بی دانه، انگور سیاه ، انگور سبز کشمشی و انگور یا قوتی و ….که اکثر این انگور ها جزء انگور های صادراتی محسوب می شوند.

انگور سبز بی دانه که یکی از پر طرفدار ترین نوع انگور صادراتی می باشد که به دلیل خاصیت و استفاده هایی که از این نوع محصول می شود برای صادرات جزء یکی از گزینه های صادراتی است.

از دیگر انواع انگور صادراتی میوه انگور از نوع کشمشی می باشد که با کیفیت درجه یک در تمام جهان به فروش می رسد. باید توجه داشت که می توان از برخی دیگر از انواع میوه های انگور نیز کشمش تهیه کرد ولی انگور کشمشی جز بهترین انگور برای تهیه کشمش به حساب می آید. این نوع انگور هم به صورت تازه و هم به صورت کشمشی به کشورهای دیگر صادر می شود.

در کل برای صادرات میوه از جمله انگور باید یکسری نکاتی را مد نظر قرار داد که از آن جمله حفظ محصول از فساد و حفظ کیفیت محصول می باشد که این کار مستلزم کار گروهی و هماهنگی قبلی در امر صادرات است.

یکی از راههایی که منجر به معرفی محصول به تاجران و بازرگانان می شود تجارت الکترونیک است که از طریق سایت های مربوط به آن محصول می توانند نقاط کاشت و برداشت محصول را به راحتی شناسایی کنند و بهترین گزینه را انتخاب کنند.

خواص انگور :

همانطور که گفتیم میوه درخت انگور، به علت خواص زیادی که دارد و آگاهی مردم از خواص این میوه ، باعث شده است که این میوه جزء میوه های صادراتی قرار گیرد.

اولین و مهم ترین خواصی که می توان برای انگور برشمرد ، همان تولید کردن خون صاف و صالح است که برای حفظ سلامتی به آن نیاز داریم.

انگور ملین است؛ یعنی باعث کارکردن صحیح روده ها شده و از یبوست پیشگیری می کند. همچنین انگور باعث چاق شدن بدن و تناسب اندام می شود و چربی محافظ کلیه را می افزاید.

از دیگر خواصی که می توان برای انگور برشمرد این است که انگورخردکننده سنگ های کلیوی، کاهنده چربی خون، برطرف کننده غم و اندوه و آرام ، رفع کننده کم خونی ، مؤثر در درمان پر فشاری خون، نرم کننده سینه، جلو اندازنده بلوغ دختران و باز کننده قاعدگی است.

همچنین این میوه در شکل کشمشی خود نیز خواصی از قبیل تقویت کننده کبد، مقوی اعصاب، محرک نیروی جنسی در افراد سرد مزاج، دور کننده سستی از بدن، کاهنده خشم و هیجان زیاد، خوشبو کننده نفس و شاداب کننده پوست می باشد.

 

شما میتوانید برای سفارش بهترین انگور صادراتی با بسته بندی کاملا صادراتی با یکی از شماره های زیر در تماس باشید

 

مهندس جروقی : ۰۹۱۹۶۴۵۴۱۸۵

 

مهندس دانش دوست : ۰۹۳۹۰۸۲۷۰۴۹

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2018/02/28