خرید کشمش خوب

 خرید کشمش خوب

خرید کشمش خوب

خرید کشمش خوب

درخرید کشمش گول نخورید

شاید بارها وقتی سراغ خرید کشمش رفته اید از خود پرسیده اید که چگونه کشمش درجه ی یک را می توان تشخیص داد و یا فوت و فن شناختن یک محصول کشمش خوب چیست؟

فرآوری انگور در ایران پس از برداشت به صورت سنتی و یا صنعتی انجام می شود و گاهی به منظور نگه داشتن رطوبت محصول و ارتقای ظاهری آن را چرب و ثلث می کنند.
کیفیت انگور و روش فرآوری آن در تولید کشمش درجه ی یک حرف اول را می زنند.در خرید کشمش توجه به نکات مهمی برای انتخاب کشمش خوب حائز اهمیت است.

یکی از این نکات که مهمترین آنهاست و تشخیص آن نیز بسیار سخت است نحوه ی تمیز دادن کشمش تازه ی امسال از کشمشی است که تازه نیست و ممکن است محصول سال پیش و یا حتی چند سال پیش باشد.
کشمش کاشمر محصولی است که طی چند سال کیفیت و عطر و طعم خود را حفظ می کند ولی به هر حال کشمش خوب امسال چیز دیگریست و تشخیص آن از کشمش سال های پیش بسیار سخت است و نیاز به مهارت دارد.

شرکت رسا پایا با برند صادرات ترشیز خود را متهعد می داند که در قبال ارائه ی کیفیت خوب و دلخواه مشتری خود را از مزایای مشتری های دائمی و راضی بهره مند سازد.
پس اگر به دنبال کشمش تازه ی صادراتی در کاشمر هستید ما به شما اطمینان می دهیم که کشمش خوب و تازه ی امسال را با بهترین قیمت به مشتری خود ارائه خواهیم داد زیرا عقیده مان بر این است که وفاداری مشتری در گرو تحویل محصول کشمش صادراتی تازه ی امسال می باشد پس در خرید کشمش گول کشمش به ظاهر خوب را که شاید فرآوری شده ی سالهای پیش باشد نخورید. کشمش صادراتی محصول درجه ی یک کاشمر و فرآوری شده ی امسال را با تعهد و تضمین کیفیت از ما بخواهید.
در سایه ی وفاداری مشتری هایمان است که اکنون بر قله ی تولید کشمش درجه ی یک کاشمر ایستاده ایم

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2018/09/14