کشمش زرد

کشمش زرد

کشمش زر د کاشمر

 

شهرستان کاشمر به دلیل آّب و هوای مناسب یکی از نقاط مناسب کشور برای رشد انواع کشمش می باشد. درختان انگور فراوانی در این منطقه یافت می شوند که با همت مردم باعث تولید انواع کشمش های مختلف از جمله کشمش زرد کاشمر شده است.

به دلیل اینکه در مراحل پرورش و رشد انگور کاشمر از سموم شیمیایی استفاده نمی شود می توان کشمش زر د کاشمر را که حاصل همین انگور هاست یکی از محصولات مناسب برای تمامی افراد و فاقد هرگونه سم شیمیایی مختلف دانست.

کشمش زرد کاشمر به دلیل رنگ زرد و طلایی گونه آن به این نام مشهور شده است. خواص بی نظیر و همچنین کاربرد های فراوان این محصول در زندگی روزمره انسان ها باعث شده است تا تقریباً تمامی اقشار جامعه با کشمش زرد کاشمر آشنایی لازم را داشته باشند.

 

 

کشمش زرد

کشمش زرد

کشمش زر د قلمی در واقع همان کشمش سبز است که در ساختار آن تغییراتی به وجود آمده است و باعث تغییر رنگ این محصول شده است.

 

کشمش سبز را در مراحل تولید پس از خارج نمودن از محلول تیزاب در اتاقک های سربسته قرار می دهند. مجاورت کشمش سبز در این اتاقک ها در کنار گوگرد باعث می شود تا رنگ این محصول به زرد تغییر یابد.

 

خواص کشمش زرد کاشمر

همانطور که گفته شد کشمش زر د یکی از محصولاتی است که خواص بسیار زیادی برای بدن انسان ها دارد. این نوع کشمش می تواند به صورت خوراکی یا با موارد دیگری مانند چای مصرف شود.

شما هم طبیعتاً جز افرادی هستید که به وضوح کشمش را به عنوان یکی از متعلقات آجیل ها برای مراسمات مختلف مشاهده نموده اید.

شیرینی مناسب و بی نظیر این محصول باعث می شود تا افرادی که طعم آن را برای باز اول می چشند کاملاً مجذوب کشمش زرد کاشمر شوند.

یکی از موارد مصرف کشمش زر د قلمی همراه با نخودچی می باشد که می تواند انرژی زیادی برای فعالیت های مختلف روزانه افراد را فراهم نماید.

شیرینی مناسب و بی نظیر این محصول باعث می شود تا افرادی که طعم آن را برای باز اول می چشند کاملاً مجذوب کشمش زر د کاشمر شوند.

یکی از موارد مصرف کشمش زر د قلمی همراه با نخودچی می باشد که می تواند انرژی زیادی برای فعالیت های مختلف روزانه افراد را فراهم نماید.

پزشکان متعدد برای حفظ استحکام و همچنین جلوگیری از مشکلات مختلف پوکی استخوان، مصرف کشمش زرد را پیشنهاد می کنند. این خواص به دلیل وجود منابع سرشار از سدیم و کلسیم در کشمش زرد می باشد.

 

برای برخی از افراد که ممکن است به دلیل فعالیت های مختلف یا مشکلات پزشکی، به صورت روزانه مقدار آّب زیادی را از طریق بدن خود دفع کنند یا از دست بدهند، مصرف کشمش زرد کاشمر می تواند یک راه حل خوب و مناسب برای رهایی از این مشکل می باشد.

یکی دیگر از خواص کشمش زر د جلوگیری از تخریب سلول های مختلف بدن انسان به دلیل وجود خاصیت آنتی اکسیدانی در این محصولات می باشد.

یکی دیگر از خواص کشمش سبز کاشمر بهره بردن از ویتامین B در ساختار این محصول است که باعث می شود تا قدرت بینایی افراد تقویت شود.

با توجه به استقبال فراوانی که از طرف مشتریان از کشمش زرد کاشمر برای خرید شده است می توان به خوبی به اهمیت نقش این محصول در زندگی مردم پی برد. بنابراین در هنگام خرید کشمش زرد حتما به ویژگی های مانند شیرینی مناسب و تازه بودن محصول دقت کنید تا بتوانید یک محصول با کیفیت را خریداری نمایید.

 

برای سفارش با شماره های زیر در تماس باشید

 

۰۹۳۹۰۸۲۷۰۴۹

 

۰۹۰۵۹۷۶۵۳۱۷

 

مهندس دانش دوست

اخبار مرتبط

  •   نوشته شده توسط :  
  •   دسنه مطلب :   اخبار
  •   تاریخ انتشار :  2019/01/19